PolskiePortale.pl wykorzystuje technologie cookies w celach marketingowych i statystycznych. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w swojej przeglądarce. OK
Logowanie do STREFY KLIENTA    
E-mail:
Hasło: zapomniałeś hasła ?
Kod zabezpieczający
Kod z obrazka:

x

Portale STREFA KLIENTA Kontakt Firma Zarząd Oferta Targi Blog Praca Partnerzy System rezerwacji

Targi

Targi turystyczne polecane przez PolskiePortale.pl
10. Międzynarodowe Targi Turystyczne

Wrocław, Hala Stulecia
23 - 25 lutego 2018

MTT Sp. z o.o.
10. Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocławskie Targi będą świetną okazją do zaprezentowania nowej oferty turystycznej na szeroką skalę. Przestrzeń wystawienniczą zapewnią m.in. regiony turystyczne, biura podróży, touroperatorzy, hotele, uzdrowiska, ośrodki SPA, obiekty i atrakcje turystyczne, Jak co roku atrakcyjność targów zapewnią wydarzenia dodatkowe. Festiwal Podróżników, Festiwal Kulinarny oraz atrakcje dla dzieci. Nie zabraknie gości specjalnych oraz wielu konkursów z nagrodami.


WIĘCEJ
Gastro Hotel

Kołobrzeg, Hala Millenium
7 - 9 marca 2018

Imprezy Targowe, Gastronomia i Hotelarstwo, GASTRO-HOTEL Małgorzata Kryszak
Gastro Hotel Na targi zapraszamy właścicieli i menadżerów hoteli, kasyn, restauracji, spa, pensjonatów, barów, hurtowni, cukierni, piekarni, ośrodków wypoczynkowych, kawiarni, stołówek szkolnych, przedszkolnych, szpitalnych, klubów, firm kateringowych, domków letniskowych,architektów, pracowni projektowych i innych.


WIĘCEJ
24. Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2017

Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe
23 - 25 marca 2018

Blue Business Media Sp. z o.o.
24. Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2017 Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie są liderem wśród turystycznych imprez targowych w Polsce. XXIV Targi Turystyczne GLOBalnie odbędą się w dniach 23-25 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.


WIĘCEJ
Atrakcje Regionów

Chorzów, sala wystaw w alei głównej Parku Śląskiego koło Hali Kapelusz
18 - 20 maja 2018

Imprezy Targowe, Gastronomia i Hotelarstwo, GASTRO-HOTEL Małgorzata Kryszak
Atrakcje Regionów Zapraszamy Państwa do udziału w Targach Turystyki Weekendowej „ATRAKCJE REGIONÓW”, które promują wyjątkowe miejsca i obiekty w Polsce. Pokazują znane i te mniej znane atrakcje turystyczne. Wyjątkowość targów polega na tym, że odbywają się one w miejscu, gdzie Waszą atrakcyjną ofertę zobaczy ogromna liczba aktywnych mieszkańców Śląska.


WIĘCEJ
26. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

Warszawa
22 - 24 listopada 2017

MT Targi Polska SA
26. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw TT Warsaw to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń dla branży turystycznej, odbywającej się w Warszawie od ponad 25 lat.


WIĘCEJ
©
2013-2018 PolskiePortale.pl
Projekt: 2013 Vicoli.pl