PolskiePortale.pl wykorzystuje technologie cookies w celach marketingowych i statystycznych. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w swojej przeglądarce. OK
Logowanie do STREFY KLIENTA    
E-mail:
Hasło: zapomniałeś hasła ?
Kod zabezpieczający
Przepisz kod:

x

Portale STREFA KLIENTA Kontakt Firma Zarząd Oferta Domeny Targi Blog Praca Partnerzy System rezerwacji

Targi

Targi turystyczne polecane przez PolskiePortale.pl
Jesteśmy jedynym portalem turystycznym widocznym i dostępnym osobiście podczas targów turystycznych w Polsce. Na naszych stoiskach znaleźć można m.in. nasze katalogi noclegów, foldery i oferty specjalne obiektów noclegowych, informacje o atrakcjach turystycznych i firmowe gadżety. Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas targów:
Atrakcje Regionów

sala wystaw w alei głównej Parku Śląskiego
17-19 maja 2019

Imprezy Targowe, Gastronomia i Hotelarstwo, GASTRO-HOTEL Małgorzata Kryszak
Atrakcje Regionów Zapraszamy Państwa do udziału w Targach Turystyki Weekendowej „ATRAKCJE REGIONÓW”, które promują wyjątkowe miejsca i obiekty w Polsce. Pokazują znane i te mniej znane atrakcje turystyczne. Wyjątkowość targów polega na tym, że odbywają się one w miejscu, gdzie Waszą atrakcyjną ofertę zobaczy ogromna liczba aktywnych mieszkańców Śląska.


WIĘCEJ
W stronę słońca - XIX Międzynarodowe Targi Turystyki w Opolu

Opole - Rynek
24-26 maja 2019

Reklama PROFIL
W stronę słońca - XIX Międzynarodowe Targi Turystyki w Opolu W stronę słońca - XIX Międzynarodowe Targi Turystyki w Opolu


WIĘCEJ
27. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

Warszawa
21-23 listopada 2019

MT Targi Polska SA
27. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw TT Warsaw to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń dla branży turystycznej, odbywającej się w Warszawie od ponad 25 lat.


WIĘCEJ
©
2013-2019 PolskiePortale.pl
Projekt: 2013 Vicoli.pl