PolskiePortale.pl wykorzystuje technologie cookies w celach marketingowych i statystycznych. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w swojej przeglądarce. OK
Logowanie do STREFY KLIENTA    
E-mail:
Hasło: zapomniałeś hasła ?
Kod zabezpieczający
Przepisz kod:

x

Portale STREFA KLIENTA Kontakt Firma Zarząd Oferta Domeny Targi Blog Praca Partnerzy System rezerwacji

Targi

Targi turystyczne polecane przez PolskiePortale.pl
11. MTT Wrocław

Wrocław, Stadion Miejski
1-3 marca 2019

MTT Sp. z o.o.
11. MTT Wrocław Wrocławskie Targi będą świetną okazją do zaprezentowania nowej oferty turystycznej na szeroką skalę. Przestrzeń wystawienniczą zapewnią m.in. regiony turystyczne, biura podróży, touroperatorzy, hotele, uzdrowiska, ośrodki SPA, obiekty i atrakcje turystyczne, Jak co roku atrakcyjność targów zapewnią wydarzenia dodatkowe. Festiwal Podróżników, Festiwal Kulinarny oraz atrakcje dla dzieci. Nie zabraknie gości specjalnych oraz wielu konkursów z nagrodami.


WIĘCEJ
Gastro-Hotel Kołobrzeg

Kołobrzeg, Hala Millenium
6-8 marca 2019

Imprezy Targowe, Gastronomia i Hotelarstwo, GASTRO-HOTEL Małgorzata Kryszak
Gastro-Hotel Kołobrzeg Na targi zapraszamy właścicieli i menadżerów hoteli, kasyn, restauracji, spa, pensjonatów, barów, hurtowni, cukierni, piekarni, ośrodków wypoczynkowych, kawiarni, stołówek szkolnych, przedszkolnych, szpitalnych, klubów, firm kateringowych, domków letniskowych,architektów, pracowni projektowych i innych.


WIĘCEJ
25. Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2019

Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe
29-31 marca 2019

Blue Business Media Sp. z o.o.
25. Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2019 Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie są liderem wśród turystycznych imprez targowych w Polsce.


WIĘCEJ
Free Time Festiwal Gdańsk 2019

Gdańsk
6-7 kwietnia 2019

Międzynarodowe Targi Gdańskie
Free Time Festiwal Gdańsk 2019 FREE TIME FESTIWAL 2019 - multidyscyplinarny bank pomysłów, jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny i dokąd wyjechać na wakacje. 8 stref tematycznych: TURYSTYKA, BIKE FESTIWAL, SPORT I AKTYWNY STYL ŻYCIA, KAJAK EXPO I SPORTY WODNE, KULTURA I NAUKA, ŚWIAT DZIECKA, STREFA SPOTKAŃ, WYSPA WRAŻEŃ


WIĘCEJ
Atrakcje Regionów

sala wystaw w alei głównej Parku Śląskiego
17-19 maja 2019

Imprezy Targowe, Gastronomia i Hotelarstwo, GASTRO-HOTEL Małgorzata Kryszak
Atrakcje Regionów Zapraszamy Państwa do udziału w Targach Turystyki Weekendowej „ATRAKCJE REGIONÓW”, które promują wyjątkowe miejsca i obiekty w Polsce. Pokazują znane i te mniej znane atrakcje turystyczne. Wyjątkowość targów polega na tym, że odbywają się one w miejscu, gdzie Waszą atrakcyjną ofertę zobaczy ogromna liczba aktywnych mieszkańców Śląska.


WIĘCEJ
W stronę słońca - XIX Międzynarodowe Targi Turystyki w Opolu

Opole - Rynek
24-26 maja 2019

Reklama PROFIL
W stronę słońca - XIX Międzynarodowe Targi Turystyki w Opolu W stronę słońca - XIX Międzynarodowe Targi Turystyki w Opolu


WIĘCEJ
27. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

Warszawa
21-23 listopada 2019

MT Targi Polska SA
27. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw TT Warsaw to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń dla branży turystycznej, odbywającej się w Warszawie od ponad 25 lat.


WIĘCEJ
©
2013-2019 PolskiePortale.pl
Projekt: 2013 Vicoli.pl