Logowanie do STREFY KLIENTA
Hasło: zapomniałeś hasła ?
Kod zabezpieczający
Kod z obrazka:

x

Portale STREFA KLIENTA Kontakt Firma Zarząd Oferta Targi Blog Praca Partnerzy System rezerwacji

Praca

Oferta zatrudnienia

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Umowa o pracę, pełen etat.
Praca biurowa w centrum Szczecina przy sprzedaży usług i obsłudze Klientów portali z naszego portfolio.
Opis stanowiska pracy:
  • telefoniczna i osobista obsługa Klienta;
  • telefoniczna i osobista prezentacja ofert;
  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów;
  • stałe powiększanie bazy Klientów;
  • aktywna sprzedaż usług;
  • reprezentowanie firmy min. na targach;
Wymagania:
  • swoboda prowadzenia rozmów telefonicznych z Klientem;
  • sprawne poruszanie się w Internecie;
  • kreatywność i zmysł estetyczny;
  • komunikatywność;
  • asertywność;
  • konsekwencja w działaniu i rzetelność;
  • aktywne reagowanie na potrzeby Klienta;
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem;
  • pozytywne nastawienie;
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług;
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat
    godziny pracy: poniedziałek-piątek 08-16 lub 09-17 (praca zmianowa);
Telepraca wykluczona.

W odpowiedzi na ogłoszenie proszę przesłać CV ze zdjęciem na adres praca@polskieportale.pl (wyłącznie w formacie PDF)