PolskiePortale.pl wykorzystuje technologie cookies w celach marketingowych i statystycznych. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w swojej przeglądarce. OK
Logowanie do STREFY KLIENTA    
E-mail:
Hasło: zapomniałeś hasła ?
Kod zabezpieczający
Przepisz kod:

x

Portale STREFA KLIENTA Kontakt Firma Zarząd Oferta Domeny Targi Blog Partnerzy System rezerwacji

Blog

Pakiet wsparcia dla turystyki - portal NadMorze.pl

W związku z aktualną sytuacją w kraju, związaną z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego i trwającą pandemią koronawirusa postanowiliśmy wprowadzić pakiet działań mających wesprzeć branżę turystyczną.

W portalu NadMorze.pl zrealizowaliśmy dla obiektów noclegowych następującą pomoc (pakiet wsparcia):

  1. Przedłużyliśmy wszystkie aktywne abonamenty reklamowe o 30 dni niezależnie od pozostałego abonamentu. GRATIS otrzymałeś bez względu czy zostało Ci 10 dni czy 300 dni abonamentu.

  2. Przedłużyliśmy pozycjonowanie ofert o 30 dni. Pomoc objęła wszystkie opcje pozycjonowania we wszystkich działach, kategoriach i miejscowościach. Również ta pomoc została przyznana bez względu na liczbę dni pozostałego abonamentu na pozycjonowanie. 

  3. Wprowadziliśmy darmowy pakiet reklamowy do 12.06.2020. Dla nowych obiektów, które zarejestrują się do 12.04.2020 r. proponujemy 60 dni reklamy GRATIS, bez zobowiązań. Po zakończeniu bezpłatnego okresu reklama zostanie wyłączona, chyba że zdecyduje się Państwo na płatną kontynuację w promocyjnej cenie 300 zł brutto za 365 dni.


Mamy nadzieję, że czas ten pozwoli na opanowanie sytuacji związanej z panującą pandemią i branża turystyczna zacznie odzyskiwać stabilność. 

Na bieżąco monitorujemy sytuację, a o ewentualnych kolejnych decyzjach będziemy Państwa informować w następnych informacjach.

Paweł Majewski

2020-03-20 12:20:32

Kategoria: Turystyka
Tagi: wsparcie koronawirus branża noclegowa morze
©
2013-2020 PolskiePortale.pl
Projekt: 2013 Vicoli